Nejnovější NOVINKY

Konstelace - mimořádná změna mís: Listopadové konstelace 17.11. 2018 se budou mimořádně konat v integrovaném cenrtu volného času v Bosonoh&aac... » zobrazit celý článek

Konstelace v listopadu 2018: K... » zobrazit celý článek

Konstelace říjen 2018: Konstelace v říjnu budou v sobotu 13.10. 2018 v Brně na Kounicově ul. 3 v prostorách klubovny Ymca. Cena při st... » zobrazit celý článek

Čikung: Od čtvrtka  20.9. od 18.00 začínáme s harmonizačním cvičením v Brně na Kounicově... » zobrazit celý článek

» Zobrazit všechny novinky

RNDr. Jana Daňková

Vystudovala jsem přírodní vědy. Pak jsem byla několik let na plný úvazek matka – a mé děti mě učily, co je to vlastně život...a jejich nemoci mě daly pochopit, že pokud se o své zdraví nepostaráme sami, zdraví nebudeme. A tak se tomu snažím přijít na kloub. Stále mě žene touha po poznání a zvědavost, najít, co nás dělá ne-mocnými a jak tomu předejít.

Styl mé práce

Vždy po příchodu klienta se ptám, co potřebujete, s čím přicházíte - kde se hlásí tělo, co záda, nějaký jiný problém – někdo odpoví, že to nechává na mě, snažší je a víc se pomůže, když známe pár příznaků – co se v těle dělo před nedávnem( pálí žáha, bolí hlava, někde je napětí, bolest v zápěstí , atp.– laicky pojmenované to, čeho si vlastně ani moc v životě nevšímáme a co mnoho lidí považuje za „normální“) Kdo chce, může se rozpovídat víc i o jiných věcech, někdo má potřebu se propadnout do meditace a nechat prostě práci na těle. Oba přístupy jsou možné a v pořádku.

Dotýkáme se problému více způsoby tak, aby došlo k maximálnímu odkrytí co nejvíce vrstev příčin – masáží, rozhovorem, jiným pohledem na věc, a následně navržením nových možností řešení. Záleží na každém, co si zvolí.

Revoluci v přístupu ke zdraví doporučuji jedině v tom, že vezmete zodpovědnost za své zdraví do svých rukou. Nenavrhuji nikomu radikální změny v životě. Změny, jsou-li žádoucí, je dobré dělat postupně – pokud nejde o život – jinak by mohlo o život jít…Jsem pro spolupráci s lékaři.

Vytvářím systém zaměřený na harmonizaci organismu. Propojuji funkčně různé druhy terapií s maximálním účinkem v upevnění či obnovení zdraví. Hlavní důraz kladu na individuální potřebu klienta.

Studium

Přírodovědecká fakulta UK, obor učitelství biologie – chemie, specializace imunologie

Absolvované kurzy

Poděkování

Všechny tyto kurzy jsem mohla smysluplně propojit a zorientovat se v nabytých vědomostech a dovednostech díky “Vyšší dívčí” MUDr. PhDr. Miroslava Krejčíře.