Nejnovější NOVINKY

Konstelace říjen 2019: Rodinné konstelace a konstelace traumatu budou 12.10. 2019 od 10.00 v klubovně YMCA na Kounicově ul. 3. Předpokládan&... » zobrazit celý článek

Konstelace září 2019: Rodinné konstelace a konstelace traumatu budou 14.9. 2019 od 10.00 v klubovně YMCA na Kounicově ul. 3. Předpokládaný... » zobrazit celý článek

Jarní konstelace 2019: Jarní konstelace 13.4., 18.5. a 8.6. se budou konat na Jakubském nám. 109/1(1.patro vpravo, č.410, zvonek Martin... » zobrazit celý článek

Konstelace změna: Konstelace 9.3. se nekonají, náhradní termín je sobotu 13.4. od 10.00. Další termíny jsou ... » zobrazit celý článek

» Zobrazit všechny novinky

Nabídka masáží

Harmonizace dotekem

Propojením a využitím různých metod dochází k vyrovnávání energií, odblokování, uvolnění a následné regeneraci organismu.

Pulzová diagnostika

Metoda z čínské medicíny, kterou se zjišťuje množství, kvalita a poměr energií na akupunkturních drahách. Z toho lze v kombinaci s dalšími metodami posuzovat zdravotní stav a zharmonizovat organismus. Pulzovou diagnostikou lze též testovat vhodnost různých preparátů.

Lymfodrenáže

Masáže, které čistí lymfatické řečiště a odvádí lymfu z periferií zpět do těla. Dochází k výraznému odlehčení masírovaných částí těla, podpoře imunitního systému, očistě těla, lepší hybnosti a všemu, co s výše uvedeným souvisí. Jsou vhodné při detoxikaci těla a podpoře odstraňování celilitis. Provádím ruční lymfodrenáž i přístrojovou, je možné je kombinovat.

Čínská tlaková masáž

Ošetřování akupunkturních bodů masáží, presurou, moxou. Volíme vhodné kombinace bodů (i v návaznosti na čase) a jejich ošetřením harmonizujeme organismus.

Moxování

Nahřátí určitého akupunkturního bodu pelyňkovým doutníkem. Bod se zpravidla aktivuje a napomáhá tonizaci akupunkturní dráhy. Výsledkem je doplnění energie v těle.

Reflexní masáž nohy

Speciální masáž plosky nohy, při které se nepřímo aktivují orgány a části těla. Lze ji může využít při diagnostice.

Body trojího účinku

Neurovaskulární body a neurolymfatické body: jemná masáž s velmi výraznými účinky, při níž se využívá bodů na hlavě a těle, které mezi sebou propojují svaly, orgány a akupunkturní dráhy. Otevírají vstupy mezi tělem, energií a psychykou. Vyšetření a ošetření těchto bodů zintenzivní a povýší každou další metodu.

Kraniosakrální masáž

Osteopatická, velmi jemná masáž, dobře pracuje s uvolňováním psychických bloků.

Odblokování jemnými technikami

Odblokování přes kožní řasu s využitím dalších metod jiných než chiropraktických.

Masáž kameny

Kombinace tepla, přírodního materiálu a rukou při speciální masáži.

Baňkování

Využití techniky podtlaku k ošetření nejhlubších vrstev těla

Aromamasáže

Kombinace vůní, olejů, jemných doteků, které odstraňují bloky,stimulují naši energii, a rozvádí ji po celém těle. Uvolňuje především psychiku. Velmi relaxační záležitost.

Klasická masáž

Základní masáž při únavě a namožení svalů.

Shiatsu

Shiatsu je japonská dotyková terapie zahrnující akupresuru, masážní hmaty, mobilizace kloubů, trakce, reflexní terapii a relaxační techniky. Nejčastěji se používá při potížích pohybového aparátu, pro celkovou relaxaci, ale je vhodným doplňkem při jakékoli diagnóze.