Nejnovější NOVINKY

Konstelace říjen 2019: Rodinné konstelace a konstelace traumatu budou 12.10. 2019 od 10.00 v klubovně YMCA na Kounicově ul. 3. Předpokládan&... » zobrazit celý článek

Konstelace září 2019: Rodinné konstelace a konstelace traumatu budou 14.9. 2019 od 10.00 v klubovně YMCA na Kounicově ul. 3. Předpokládaný... » zobrazit celý článek

Jarní konstelace 2019: Jarní konstelace 13.4., 18.5. a 8.6. se budou konat na Jakubském nám. 109/1(1.patro vpravo, č.410, zvonek Martin... » zobrazit celý článek

Konstelace změna: Konstelace 9.3. se nekonají, náhradní termín je sobotu 13.4. od 10.00. Další termíny jsou ... » zobrazit celý článek

» Zobrazit všechny novinky

RNDr. Jana Daňková

Vystudovala jsem přírodní vědy. Pak jsem byla několik let na plný úvazek matka – a mé děti mě učily, co je to vlastně život...a jejich nemoci mě daly pochopit, že pokud se o své zdraví nepostaráme sami, zdraví nebudeme. A tak se tomu snažím přijít na kloub. Stále mě žene touha po poznání a zvědavost, najít, co nás dělá ne-mocnými a jak tomu předejít.

Styl mé práce

Vždy po příchodu klienta se ptám, co potřebujete, s čím přicházíte - kde se hlásí tělo, co záda, nějaký jiný problém – někdo odpoví, že to nechává na mě, snažší je a víc se pomůže, když známe pár příznaků – co se v těle dělo před nedávnem( pálí žáha, bolí hlava, někde je napětí, bolest v zápěstí , atp.– laicky pojmenované to, čeho si vlastně ani moc v životě nevšímáme a co mnoho lidí považuje za „normální“) Kdo chce, může se rozpovídat víc i o jiných věcech, někdo má potřebu se propadnout do meditace a nechat prostě práci na těle. Oba přístupy jsou možné a v pořádku.

Dotýkáme se problému více způsoby tak, aby došlo k maximálnímu odkrytí co nejvíce vrstev příčin – masáží, rozhovorem, jiným pohledem na věc, a následně navržením nových možností řešení. Záleží na každém, co si zvolí.

Revoluci v přístupu ke zdraví doporučuji jedině v tom, že vezmete zodpovědnost za své zdraví do svých rukou. Nenavrhuji nikomu radikální změny v životě. Změny, jsou-li žádoucí, je dobré dělat postupně – pokud nejde o život – jinak by mohlo o život jít…Jsem pro spolupráci s lékaři.

Vytvářím systém zaměřený na harmonizaci organismu. Propojuji funkčně různé druhy terapií s maximálním účinkem v upevnění či obnovení zdraví. Hlavní důraz kladu na individuální potřebu klienta.

Studium

Přírodovědecká fakulta UK, obor učitelství biologie – chemie, specializace imunologie

Absolvované kurzy

Poděkování

Všechny tyto kurzy jsem mohla smysluplně propojit a zorientovat se v nabytých vědomostech a dovednostech díky “Vyšší dívčí” MUDr. PhDr. Miroslava Krejčíře.